Srinch ile profesyonel bir websiteye sahip olun.

Web tasarımcılarımız markanızı görsel bir hikayeye dönüştürmenize yardımcı olur. Web sitenizi, hedef kitlenizle etkileşim kurmanın etkili bir yoluna ve işletmeniz için yüksek performanslı bir pazarlama aracına dönüştürüyoruz.

Teklif Al
Arama Motoru Dostu
Web sitenizi sadece kullanıcılara değil arama motorları algoritmalarına da iyi görünmesini sağlıyoruz.
Kullanıcı Uyumlu Tasarım
Websitenizin, müşterilerinizin yeniden boyutlandırmaya, yakınlaştırmaya veya kaydırmaya gerek kalmadan herhangi bir cihazda rahatça görüntülemesini amaçlıyoruz.
Premium Destek
Ekibimiz çalışmaya başladığımız günden itibaren her an yanınızda. 7/24 Destek sunarak sorunlarınızı çözmeye hazırız.
İçerik
Web sitenizdeki bilgilerin hedef kitleniz için güncel, alakalı, ilginç, okunabilir ve yararlı olmasını sağlıyoruz.

Srinch Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

<center>Web Kullanıcı Deneyimi Tasarımı</center>
Web Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

UX tasarımcıları, ürününüzle etkileşim kurarken, kullanıcı araştırması, kullanıcı yolculukları, bilgi mimarisi, prototip oluşturma, tel çerçeveler, UX akışları ve daha fazlası gibi çıktılar üretirken kusursuz bir kullanıcı deneyimi oluşturmaya yardımcı olur.

<center>Web Kullanıcı Arayüzü Tasarımı</center>
Web Kullanıcı Arayüzü Tasarımı

UI tasarımcıları, bir şirketin markasının, kişiliğinin ve kimliğinin, tipografi, düzenler, simgeler, logo tasarımı ve kullanıcı arayüzündeki görüntüler gibi ayrıntılara özel dikkat göstererek şirketin ürün tasarımının tüm yönlerinde temsil edilmesini sağlar.

<center>Özel Web Sitesi Tasarımı</center>
Özel Web Sitesi Tasarımı

Uzman Web tasarımcılarımız, mobil cihazlar, masaüstü bilgisayarlar ve diğer platformlar için optimize edilmiş kullanıcı dostu web sayfaları ve hizmet olarak yazılım (SaaS) uygulamaları sunar. Websitenizdeki ziyaretçilerini potansiyel müşterilere dönüştürmek için çalışıyoruz.

Satışları Yönlendiren Bir Web Sitesi Tasarımının Özellikleri

Web sitenizin görünür olması gerekir.
İyi yapılandırılmış, mantıksal olarak organize edilmiş web siteleri, meta etiketler, başlık etiketleri ve diğer SEO uygulamaları arama motorları tarafından okunabilir hale getirecektir. Google’ın tarayıcılarının web sitenizi dizine eklemesi gerekir. Web sitesi içinde ilişkiler kurmak ve harcanan zamanı artırmak için dahili bağlantıları kullanın. Hataları sık sık denetleyin ve düzeltin.
Web sitenizin mobil uyumlu olması gerekir.
Mobil trafik, web sitelerindeki trafiğin yarısından fazlasını oluşturduğundan, mobil optimizasyon çok önemlidir. Google, mobil uyumlu web sitelerini ödüllendirir – duyarlı web siteleri arama motorlarında daha iyi sıralanır. Duyarlı tasarım , platformlar arası uyumluluğa izin verir ve çevrimiçi paylaşımı daha basit hale getirir.
Web sitenizin güvenli ve güvenilir olması gerekir.
Bir gizlilik politikası oluşturun, iletişim bilgileri ve yükümlülükler gibi politikalar belirleyin. Sosyal güven eklemek için gerçek müşteri referansları, derecelendirmeler ve incelemeler ve basın makaleleri ekleyin ve tabi en önemlisi bir SSL sertifikası edinin.
Web sitenizin hızlı olması gerekiyor.
Hızlı sayfa yükleme sürelerinin yüksek bir öncelik olduğundan emin olun .Google, web sayfalarının 3 saniye veya daha kısa sürede yüklenmesini önerir. Kullanıcılar yavaş web sitelerine ilgilerini kaybederler. Minimum grafiklere sahip temiz web siteleri maksimum etki sunar.
Web siteniz kullanıcı deneyimli olmalıdır.
Dönüşüm oranını yükseltmek ve satışları artırmak için, bir web sitesinin iyi tasarlanmış bir mimariye ve kullanıcı araştırması, davranışına dayalı gezinmeye sahip olması gerekir. İyi tanımlanmış bir kullanıcı akışı, hemen çıkma oranını sınırlar ve kullanıcıları dönüşüm hunisinden aşağı inmeye teşvik eder.

Web sitenizi görünür, mobil uyumlu, güvenli, hızlı ve optimum kullanıcı deneyimi sunacak şekilde tasarlayarak potansiyelinizi arttırıyoruz.

SEO Çalışmalarıyla Ziyaretçilerinizi Müşterilere Dönüştürüyoruz.

Site içerikleriniz, arama motorlarına uyumlu haline getirilir. Sitenize ziyaretçi getirecek kelimeler belirlenir ve yeni sayfa içerikleriniz oluşturulur. İçerik yönetim sistemi kullanıyorsanız, gerekli güncellemeler tarafımızca gerçekleştirilir.

Dönüşümü Artırın!
Seo ile uyumlu arayüzle kullanıcı deneyiminizi arttırarak satışlarınızı katlayın.
Markanıza Değer Katın!
Aramalarda üst sıralara çıkarak markanızı değerli kılın.
Tasarruf Edin!
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çalışmaları ile reklam maliyetlerinizi düşürün.