Sosyal Medya

Sosyal medyada milyarlarca kullanıcıyla etkili bir şekilde etkileşim kurun. Markanızı oluşturmak için tek bir platformda bağlanın, paylaşın ve etkileşim kurun. Takipçiler, kullanıcılar, misafirler vb. ile ilişkilerinizi başlatmak, sürdürmek ve artırmak için uzmanlığa sahibiz. Bir SM ünlüsü olmaya hazırlanın!

  Sizi Arayalım

  Sosyal Medya Hizmetleri

  Strateji Desteği
  Sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, sosyal varlığınızı birkaç gün içinde geliştirmek için denenmiş ve gerçek sosyal medya stratejilerini ve taktiklerini edineceğiniz anlamına gelir.
  Metrikler ve Raporlama
  Büyük ölçüde veriye dayalı kararlara güveniyoruz ve kapsamlı raporlarımız verilerin hikayeyi anlatmasına izin vererek başarı için kesin ayarlamalar yapmamızı sağlıyor. Etkileşimlerinizi arttırmanın yolu analize dayalı adım atmaktan geçer.
  Sosyal Medya Denetimi
  Mevcut sosyal medya durumunuza daha yakından bakın, topluluğunuzu büyütmek ve müşterilerle etkileşim kurmak için Srinch ile yeni fırsatlar keşfedin.
  Reklam Planlama
  Pazarlama ekibimiz içeriğinizin, ürün ve hizmetlerinizin küratörlüğünü yapmanıza yardımcı olmanın yanı sıra, reklam yoluyla işletmenizin erişimini genişletmenize de yardımcı olacaktır.

  Bir platformda milyonlarca kullanıcının etkisini düşünün. İnsanların bir araya geldiği, konuştuğu, etkileşimde bulunduğu, paylaştığı ve birbirleriyle bağlantı kurduğu bir platform. Topluluğunuzun Sosyal Medya etkinliğine yönelik ortak çabalarla markanızı ve onu sürdürme potansiyelini oluşturabileceği tek alan. Sosyal Medyanın olanaklarını düşünün.

  Her markanın benzersiz bir hikayesi vardır.

  Sosyal medya, müşterilerinizle ilişkiler kurmada ve yeni insanları ürün ve hizmetlerinizle tanıştırmak için benzersiz bir yol sunar. İhtiyacınız olan sonuçları elde etmek için oldukça deneyimli bir ekiple çalışabilirsiniz.

  Sosyal Medya Pazarlama

  Müşterilerinizle Etkileşim Kurun, Markanızı Oluşturun.

  Yeni Çağ Pazarlama Normu: Sosyal Medya
  Sosyal araçlar, etkin bir şekilde kullanıldığında, işletmenin sosyal olarak aktif milyonlarca kişiye ulaşmasına yardımcı olan, işletmelerin marka ve ürün farkındalığı yaratma ve takipçiler ve müşteriler büyütme fırsatını artırmaya yardımcı olan işletmeler için uygun bir platform haline geldi.
  Sosyal Medya Profilleri
  Yeni gözler arasında marka gösterisi! Bu, sosyal medya profillerinin markanız için yararlanabileceği ve geniş bir okuyucu ve potansiyel müşteri tabanına etkili bir erişim sağlamasıdır. Sosyal medya uzmanlarımız, bir dizi sosyal medya profili üzerinde uzmanlığa sahiptir ve bunları sizin adınıza verimli bir şekilde maksimize etme ve artan katılım ile oluşturur ve sürdürür.
  Etkili İletişim Kurmasını Bilen Sosyal Medya Uzmanları
  Srinch olarak, yalnızca iş modelinizi anlamakla kalmıyoruz, aynı zamanda kullanıcı topluluğunun bir markayla ağ kurmak için ne aradığını da biliyoruz. Böylece uyumlu, benzersiz ve etkili olan ve USP’nizin hacmini anlatan mükemmel bir model yaratıyoruz.

  Sosyal Medya Hesap Yönetimi

  Instagram Yönetimi
  Instagram ünlü sosyal medya platformlarından biridir, platformdaki kullanıcıları hedeflemek için yüksek kaliteli gönderiler kullanarak işletmenizin Instagram’dan büyümesine yardımcı oluyoruz. Marka görünürlüğünü ve bilinirliğini geliştirmede önemli bir rol oynar.
  Twitter Yönetimi
  Twitter, ünlülerin günlük yaşamları hakkında paylaşımlarda bulunduğu popüler bir sosyal medya platformudur ancak marka bilinirliğini yaymak amacıyla markalarını tanıtmak için çok faydalı olabilir. Bu platformu ticari büyüme ve potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak için etkin bir şekilde kullanıyoruz.
  Facebook Yönetimi
  Facebook sayfanızın ve hedef kitlenin değerlendirilmesinden sonra, erişimi artırmak için hedef kitleye göre gönderiyi, akışı ve sayfayı düzenli olarak optimize ederek sayfanızı ve markanızı küresel olarak insanlara temsil etmesini sağlıyoruz.
  Youtube Yönetimi
  Youtube, video tanıtımları için yaygın olarak kullanılan sosyal medya platformlarından biridir. Bu platformda güçlü bir video varlığı, markanıza daha fazla görünürlük ve bilinirlik sağlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, içeriğe daha fazla izleyici çekmek için videoları optimize etmeye yardımcı oluyoruz.
  Diğer Sosyal Medya Platformları
  Yukarıda bahsedilen platformun dışında, işinizi büyütmek için LinkedIn, Twitch gibi diğer sosyal medya platformlarını yönetmenize de yardımcı olabiliriz. Doğru sosyal medya platformunu bulmaktan, her platform için özel yaklaşımlar oluşturmaya kadar, markanız için başarıyı sağlayacağız.
  Ekibimiz hem küçük hem de büyük markalarla çalışıyor. Sosyal medya kanallarınızı yönetmenin günlük yükünü nasıl üstlenebileceğimizi görmek için bugün bir sohbet rezervasyonu yapın.
  Teklif Al Sizi Arayalım

  Diğer Hizmetlerimiz