İşletmenizi açıklayıcı bir video ile anlatın.

Eğitim Videoları
Video eğitimleri, herkesin kolayca anlayabileceği ve kısa sürede gerçekleştirebileceği adım adım bir süreci açıklamanın basit bir yolunu sunar.
Açıklayıcı Videolar
Açıklayıcı videolar, kavramları net ve özlü bir şekilde açıklamak için çok faydalıdır. Hem şirketinizin iç hem de dış iletişimi için kullanılabilirler.
Tanıtım Videoları
Hem sosyal ağlar hem de genel olarak Web, giderek daha fazla video içeriğine yöneliyor. Videolarla yapılan özel teklifler ve reklamlar, geleneksel olanlardan çok daha iyi sonuçlar veriyor.
İşletme Tanıtım Videoları
İster yeni bir ürün lansmanı yapıyor, ister finansman arıyor veya sitenizi yeniden başlatıyor olun, iş sunum videoları yeni kitleleri çekmek için akılda tutulması gereken temel bir araçtır.

Video Prodüksiyon Süreci Nasıl İşler?

Konsept Belirleme

Her şey bir fikirle başlar! Videoyu çekmenin amacı ne? Üretim öncesi, Ayrıntılar önemlidir. Burada video ilgili herşeyi planlıyoruz.

Üretim

Işık, kamera ve Ekşın 🙂 Markanızın Tanıtımını hazırlama zamanı!

Post prodüksiyon

Yapmış olduğumuz çalışmaları, videoları en iyi kesimler ve renkler için belirlediğimiz konsepte göre düzenliyoruz.

Sunum

Markanızın Tanıtım Videosu Hazır! Sizde bizim gibi heyecanlı mısınız? Sosyal Medya'da paylaşabilir ve etkileşim sağlayabilirsiniz.

Bugün Başlayın

Yeni Nesil Pazarlama Stratejisi: Video Pazarlama

Video pazarlama, arama motoru odaklı bir dünyada bir zorunluluktur. İzleyicilerin ilgisini çeken, onları sayfada tutan ve sosyal paylaşım talep eden videolar daha üst sıralarda yer alır. Ve ürettiğiniz her video, arama motorlarındaki dizine eklenebilir web sayfalarının sayısını artırarak, daha güçlü arama varlığı sağlar ve içeriğinize görsel, çekici bir yüz katar.

Marka bilinirliği
Sosyal Katılım
Marka Güveni
Organik Sıralama

Video SEO hizmetleri

Arama motoru optimizasyonu (SEO), herhangi bir dijital pazarlama stratejisi için kritik öneme sahiptir, ancak çeşitli SEO türlerinin pazarlama programınızın farklı yönlerini nasıl etkilediğini anlamak önemlidir.
Başlıklara, açıklamalara, başlıklara ve daha fazlasına anahtar kelimeler dahil.
Videonuzu barındırmak için arama hedefli açılış sayfaları oluşturma.
YouTube kanalınızı optimize etme.
Bir adım önde başlayın
Dijital Pazarlama Ajansı