Şartlar & Koşullar

Şartlar

https://srinch.com adresindeki web sitesine erişerek, bu hizmet şartlarına, geçerli tüm yasalara ve düzenlemelere bağlı kalmayı ve geçerli yerel yasalara uymaktan sorumlu olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, bu siteyi kullanmanız veya siteye erişmeniz yasaktır. Bu web sitesinde yer alan materyaller, geçerli telif hakkı ve ticari marka kanunu ile korunmaktadır.

Koşullar

İşbu Hizmetleri kendi riskinizde kullanıyorsunuz. İşbu Hizmetler size “olduğu gibi” ve “mevcut haliyle” sunulmaktadır.

Srinch’in işbu Hizmetleri sağlayabilmek için gerekli donanım, yazılım, sunucu, ağ, altyapı, veri merkezleri, internet bağlantıları ve destek unsurlarını kapsayan çeşitli kısımlar için iş ortakları ve üçüncü partilerle çalıştığını anlıyor ve kabul ediyorsunuz.

Bunlarla sınırlı olmamakla birlikte aşağıdaki faaliyetlerin yasak olduğunu anlıyor ve kabul ediyorsunuz:

Sistemin sizin erişiminize açılmamış kısımlarına erişmeye, bunları değiştirmeye, bozmaya, işlevini engellemeye teşebbüs etmek.
Srinch'i kötü amaçlı yazılım dağıtmak, başkalarını kötü amaçlı web sitelerine yönlendirmek, herhangi bir biçimde başkalarının veri güvenliğini ihlal etmek için kullanmak. Virüslü dosyalar yüklemek, kötü amaçlı script gömmek, veya kötü amaçlı web sitelerinin linklerini kaydetmek bu kapsamda faaliyetlerdir.
Sistemin açıklarını keşfetmeye, güvenlik mekanizmalarını ihlal etmeye veya her türlü koruyucu önlemi etkisiz hale getirmeye çalışmak. İletişim portlarını taramak, sınamak, otomatik seri giriş teşebbüsleri ve bu kapsamda faaliyetlerdir.
Srinch’i izinsiz gönderimler için kullanmak.
Srinch'i kimliğinizi gizlemek, faklı bir kimlik kullanmak, aldatıcı bilgi göndermek için kullanmak.
Başkalarının haklarını ihlal eden, aldatıcı, doğru olmayan, sahte içerik paylaşmak veya dağıtmak.
Başkalarının markalarını ve isimlerini izinsiz kullanmak.
İşbu Hizmetleri yeniden satmak.
Şartlar ve Koşulların Sonu
Hizmet Koşulları ile ilgili her hangi bir sorunuz ya da endişeniz var ise, [email protected] adresine e-posta göndererek bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Şimdi bize ulaşın
Disclaimer

The materials on PixFort’s website are provided on an ‘as is’ basis. PixFort makes no warranties, expressed or implied, and hereby disclaims and negates all other warranties including, without limitation, implied warranties or conditions of merchantability, fitness for a particular purpose, or non-infringement of intellectual property or other violation of rights.

Privacy Policy

Your privacy is important to us.

It is PixFort’s policy to respect your privacy regarding any information we may collect while operating our website. Accordingly, we have developed this privacy policy in order for you to understand how we collect, use, communicate, disclose and otherwise make use of personal information. We have outlined our privacy policy below.

We will collect personal information by lawful and fair means and, where appropriate, with the knowledge or consent of the individual concerned.
Before or at the time of collecting personal information, we will identify the purposes for which information is being collected.
We will collect and use personal information solely for fulfilling those purposes specified by us and for other ancillary purposes, unless we obtain the consent of the individual concerned or as required by law.
Personal data should be relevant to the purposes for which it is to be used, and, to the extent necessary for those purposes, should be accurate, complete, and up-to-date.
We will protect personal information by using reasonable security safeguards against loss or theft, as well as unauthorized access, disclosure, copying, use or modification.
We will only retain personal information for as long as necessary for the fulfilment of those purposes.

We are committed to conducting our business in accordance with these principles in order to ensure that the confidentiality of personal information is protected and maintained. PixFort may change this privacy policy from time to time at PixFort’s sole discretion.